برترین مطالبثروت آفرینان جوان

Sean Belnick: تجارت اینترنتی مبلمان اداری

نام: Sean Belnick

سن شروع: ۱۴ سالگی

کسب و کار: فروش مبلمان اداری

 

شان بلنیک در سال ۱۹۸۷ در آمریکا به دنیا آمد. او در سن ۱۴ سالگی وب سایت BizChair را راه اندازی کرده و مشغول به فروش صندلی های اداری شد. اما او امروز علاوه بر صندلی، نیکمت مدرسه، میز های اداری و مدرسه، تجهیزات رستورانی و دیگر تجهیزات را به فروش می رساند. او در سال ۲۰۱۸ در سن ۳۱ سالگی حدود ۸۰ کارمند و کارگر داشته و یکی از جوان ترین مدیر های جهان است. در ادامه می خوانیم که ثروتمند شدن یک پدیده عجیب و غریب نبوده و متوجه می شویم که از راه های ساده می توان کسب درآمد کرد.

 

سه روز حبس در اتاق، روز چهارم شروع کسب درآمد
برای شان خرید و فروش در اینترنت همیشه پدیده جذابی بوده است. او از بچگی علاقه زیادی به بازی پوکیمون داشت و کارت های آن را در سایت eBay با قیمت ناچیزی می فروخت. در تعطیلات تابستانی در کنار ناپدری اش، که در کار مبلمان بود مشغول به کار می شد. در آن زمان که در کنار ناپدری اش مشغول به کار می شد توجه بسیار زیاد به مکانیسم های کاری در زمینه مبلمان می کرد. آنچه که برای او بسیار جالب بود برقراری ارتباط از راه دور بود. او متوجه شد که بیشتر ارتباط ها به صورت تلفنی انجام می شود. در آن زمان متوجه شد که مدل تجارت میز و صندلی چقدر ساده است. او در آن زمان توانست تا ایده کلی تجارت در این زمینه را کسب کند.

زمانی که شان ۱۴ ساله بود تصمیم گرفت تا این مدل تجارت از راه دور را در اینترنت پیاده کند. به همین خاطر خود را سه روز در اتاق حبس کرد و در روز چهارم وبسایت BizChair را راه اندازی کرد. اگرچه آن زمان تنها ۱۴ سال داشت اما طراحی وب سایت را خود شان انجام داد. در آن زمان او ۱۰۰ دلار خرج مدیریت دامنه سایت در اینترنت کرد و ۵۰۰ دلار هم برای تبلیغات داد.

لوگوی شرکت BizChair

 

چشم های باز، ذهن خلاق
شروع کسب و کار شان بدون کمک های ناپدری اش غیر ممکن بود. ناپدری او امروز هم رییس شرکت است. در حقیقت تجربه ناپدری اش در کنار ایده های جدید شان باعث شد تا شرکت آنها خیلی سریع رشد کند. کار آنها در ابتدا تنها فروش صندلی های اداری بود. مدت زمان زیادی گذشت تا به فکر گسترش محصولات خود افتادند. شان می گوید: “اگر بتوانم به گذشته برگردم، گسترش محصولات را خیلی زودتر انجام می دادم. اگر گسترش محصولات را زودتر انجام داده بودم امروز در زمینه فروش مبلمان اداری اول بودیم.”

شان بلنیک در انبار شرکت

 

در هر صورت، موفقیت امروز آنها در گرو کار سخت و برنامه ریزی شده در کنار ایده های جدید است. راهنمایی های ناپدری اش عامل شروع کننده این تجارت بود، اما تجارت آنها زمانی آغاز شد که شان تصمیم گرفت تا آن را در اینترنت پیاده کند. از آن زمان تا امروز تجارت آنها دایم در حال پیشرفت بوده است. او امروز دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی است و در کنار آن همچنان به توسعه کسب و کارش مشغول است.

شان می گوید: “انسان موفق همیشه یک برنامه کمکی دارد، چرا که برنامه ریزی ها همیشه موفقیت آمیز نیستند.”

 

موفقیت بدون وقفه
شان بلنیک به کمک پدر خود تجارت مبلمان اداری را در سال ۲۰۰۱ راه اندازی کرد. امروز، آن ها نزدیک به ۸۰ نفر کارمند داشته و تجارت آن ها جزو تجارت های پر سود دنیا به شمار می آید. شرکت آن ها امروز نزدیک به ۱۰ میلیون دلار ارزش دارد. رویایی که شان در نوجوانی داشت، به کمک تلاش و انگیزه فراوان تبدیل به واقعیت شد؛ رویایی که امروز بسیار پول ساز است. به طور قطع افرادی مانند شان که خلاقیت زیادی دارند، اگر دست از تلاش و ایده های نو بر ندارند به زودی موفق خواهند شد. او حتی رشته تحصیلی اش را متناسب با علاقه اش در تجارت انتخاب کرد. او منتظر است تا ایده های جدیدی که در رشته مدیریت بازرگانی کسب کرده است را بعد از اتمام تحصیلاتش در کارش پیاده کند.

کودک آپ

نوشته شده توسط تیم کودک آپ

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن