ثروت آفرینان جوان

Evan Moana: آموزش اسباب بازی ها در یوتیوب

نام: ایوان موآنا

سن شروع:  ۸سالگی

نوع کسب و کار: آموزش اسباب بازی ها و بازی های ویدیویی در یوتیوب

 

ایوان موانا در سال ۲۰۰۵ در پنلسیلوانیا آمریکا به دنیا آمد. او از ۸ سالگی به کمک پدر خود دست به یک کسب و کار زد تا علاوه بر یاد گرفتن درس های زندگی، پول درآوردن را نیز تجربه کند. کسب و کار او، نمایش، بررسی و مقایسه اسباب بازی ها و بازی های کامپیوتری برای بچه هاست. او ویدیوهای خود را در مورد بازی ها و اسباب بازی ها در یوتیوب آپلود می کند و از این راه تا کنون موفقیت های زیادی را کسب کند.

 

داستان موفقیت
این پسر کوچک و خوش صحبت، پس از کسب تجربه بازی کردن با اسباب بازیهای مختلف، با کمک گرفتن از مادر و خواهر خود در جلوی دوربین، با بینندگان خود درباره نوع بازی، سن پیشنهادی هر اسباب‌بازی و شخصیت اشخاصی که ممکن است از آن‌ها لذت ببرند، فرآیند بازی و …. صحبت می‌کند. عمده فیلم های او در مورد اسباب بازی های لگو است. او فیلم های خود را در یک کانال یوتیوب به نام EvanTubeHD  بارگذاری می کند. او هر روز  قسمتی از وقت خود را برای ارتباط با مخاطبان خود یوتیوب و مدیریت کانال خود صرف می کند و همواره در جستجوی بازی های جدید است تا تجربه خود را با دیگر بچه ها به اشتراک بگذارد.

اما او فقط مشغول تهیه ویدیو در مورد اسباب بازی های نیست. علاوه بر بارگذاری ویدیوهای مربوط به اسباب بازی ها، علاقه زیادی هم به بازی های ویدیویی به خصوص پرندگان خشمگین دارد. روش او اینگونه است که زمانی که بازی می کند از خودش و بازی فیلم تهیه کرده و در یک کانال یوتیوب دیگری به نام EvanTubeGaming بارگذاری می کند.

 

بازی کن و پولدار شو!
ایوان با بیش از ۳ میلیارد بار تماشای ویدیوها، اکنون به عنوان یکی از ستاره‌های شبکه اجتماعی یوتیوب حساب می شود. شبکه او در یوتیوب هم اکنون بیش از ۵ میلیون کاربر دارد.

به گزارش Business Insider، ایوان در هر سال ۱.۳ میلیون دلار از ویدیو‌های بررسی اسباب‌بازی درآمد کسب می‌کند. پدر او که یک شرکت عکاسی و تولید فیلم را اداره می کند سال پیش به Newsweek  گفته بود که این مقدار درآمد از فروش آگهی‌ها بدست آمده است. او توضیح داده که دارای یک تیم فروش، مسئول تبلیغات و همچنین مذاکره کننده درباره معامله‌های مختلف با برندهای متنوع است. ویدیوهای ایوان را در آپارات نیز می توانید مشاهده کنید.

پدر ایوان می‌گوید تمام فرآیندهایی که از شبکه یوتیوب حاصل می‌شود مستقیم به حساب پس‌انداز و سرمایه‌گذاری برای آینده بچه‌ها واریز می‌شود.

بله، می توان حتی درباره ی پرندگان خشمگین، لگو و دیگر اسباب بازی ها، صحبت کرد و ثروتمند شد! اگر کسی کاری را که عاشقش باشد و به خوبی از عهده اش برآید، می تواند آن را تبدیل به یک ثروت برای خود کند، البته فقط با پشتکار.

لوگوی شبکه ایوان در یوتیوب

کودک آپ

نوشته شده توسط تیم کودک آپ

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن